Dzīvespriecīgs vakars deju ritmos

Dzīvespriecīgs vakars deju ritmos

Aicinām Tevi uz saulainu, dzīvespriecīgu un enerģisku DEJU VAKARU, sestdien, 16.02.2019., pl. 19.00, Kūrijas ēkā netālu no Prezidenta pils (Mazā Pils iela 2, Vecrīga)!

Par muzikālo labsajūtu gādās – lieliskais DJ 4HIM 24/7 (Kaspars Tesjuls) un cilvēks orķestris Roberts Porciks. Dīdžeja prasmes Kaspars ir iedzīvinājis “Ritma Institūtā”, “Oasis” (“Oāze”) kristīgajos jauniešu pasākumos u.c.

Kā teikusi amerikāņu dejotāja un horeogrāfe Marta Grehema (Martha Graham): “Dejošana ir atklāsme, atklāsme un vēlreiz atklāsme.”

Īpašu dejotprieku jautros un vasarīgi saulainos latino ritmos palīdzēs atklāt vakara galvenie kustību vēstnieki, profesionāli dejotāji – Modris un Iveta Skujiņi. Interesanti, ka Modris un Iveta ir rīdzinieki, savukārt regulāras deju nodarbības un praktikas – ballītes rīko Ogres Kultūras centrā. Šoreiz, lai no sirds izdejotos, deju soļu priekšzināšanas un savs deju partneris nav obligāts. Kas tad nu? Jo tieši šajā ballītē Tev Modra un Ivetas vadībā būs iespēja apgūt deju soļus, ko pēc sirds patikas ar improvizācijas elementiem varēsi izmantot, piemēram, dejojot aplī, mainoties deju partneriem. Šo deju un ballītes pamatuzdevums ir draudzēties un komunicēt, izbaudot pozitīvismu, enerģiju un izteiksmes brīvību.

Deju kolekcionārs Edmunds Veizāns ir teicis: „.. Katrs savādāks solis ir jauna kustība, something fresh! Ir, protams, kaut kādi pamati, bet kopumā ņemot – ja tu mūziku jūti tā, tad tu kusties tā. Brīva izpausme, frīstails. Un diskotēkā vispār nevar dejot nepareizi. Nepareizi ir stāvēt, kad mūzika kačā …“ Tāpēc “Kalnā” iedrošina “Strādā tā, it kā Tev nevajadzētu naudu, mīli tā, it kā Tu nekad nebūtu sāpināts un dejo tā, it kā Tevi neviens neredz.”

Lai raits deju solis, šoreiz savas kristāla kurpītes atstāj mājās, atrodi ērtāko kurpju pāri, velti vissirsnīgāko smaidu savam spoguļattēlam un nāc uzdejot, no jauna atklājot sevi un citus dejā – ļaujies patīkamām emocijām, izjūti kustību brīvību un baudi patīkamu cilvēku sabiedrību!

Uz sadejošanos 16. februārī pl. 19.00 Kūrijas ēkā Vecrīgā Mazajā Pils ielā 2!

Ieeja – pateicības ziedojums, sākot no 5 EUR, un kalorijām bagāts cienasts.

Dzīvespriecīgo vakaru deju ritmos organizē kustība “Kalnā” sadarbībā ar Rīgas Svētās Marijas Magdalēnas draudzes un Rīgas Svētā Jēkaba katedrāles jauniešiem. Seko informācijai – https://www.facebook.com/kalnaaa/, Instagram – kustība_kalnaa un www.kalna.lv.

Pasākumā tiks fotografēts, fotogrāfijas – izmantotas “Kalnā” sociālajos tīklos un tīmekļa vietnē.