Pārdomu brīvdienas

Pārdomu brīvdienas

Šogad no 22. līdz 24.martam Sv. Jāzepa klosterī (Drustu iela 36A – 1, Mārupe) notiks kustības “Kalnā” PĀRDOMU BRĪVDIENAS, kurās aicināts piedalīties ikviens, kas Gavēņa laikā īpašā veidā vēlas gūt impulsu turpmākajai garīgajai izaugsmei. Pārdomu brīvdienas iecerētas kā dziļāka formācija kristīgajās vērtībās, kā iedrošinājums atvērties gan savstarpējai, gan sadraudzībai ar Dievu.

Ar savu klātbūtni šīs brīvdienas pagodinās un stiprinās garīgās autoritātes un mūziķi:

• Rīgas arhidiecēzes arhibīskaps-metropolīts Zbigņevs Stankevičs;

• Rīgas Svētās Marijas Magdalēnas Romas katoļu draudzes prāvests Andris Kravalis;

• Betānijas Dominikāņu māsa Diāna Cērmane un māsa Hannah Rita Laue;

• Linda Mikule no slavēšanas grupas “Ex Animo” un Digna Tarvida.

Pasākuma dalībnieki ir aicināti izdzīvot pavasara pārdomu brīvdienu programmu caur slavēšanu, garīgajām konferencēm, garīgo pavadību, laiku klusumam un īpašu Dieva Vārda meditāciju (Lectio Divina – dievišķo jeb dievbijīgo Bībeles lasīšanu un deju), laiku aktīvai atpūtai un sadraudzībai.

Lai spēcinātu programmas pozitīvo iedarbību, organizatori rosina tās dalībniekus uz šīm brīvdienām paņemt līdzi tā saucamos klusos apavus (ja dalībnieki neizmantos klostera apavus), Bībeli, pierakstus un rakstāmo.

Pasākuma sākums – šī gada 22.martā no pl. 18.00 un noslēgums – 24.martā vēlā pēcpusdienā pēc pusdienām. Dalības maksa – pateicības ziedojums 25 EUR par trim dienām, kurā iekļautas naktsmājas un ēdienreizes. Ja dalības maksa ir vienīgais šķērslis piedalīties pasākumā, aicinām sazināties ar organizatoriem no kustības “Kalnā”.

Pieteikšanās līdz 2019.gada 16.martam – kustiba.kalna@gmail.com, pa tālruni 26408249 (Guna) vai 29633227 (Dita).

No Rīgas centra līdz pasākuma norises vietai – Sv. Jāzepa klosterim (Drustu iela 36A – 1, Mārupe) iespējams nokļūt ar: 7.autobusu, braucot līdz pieturai “Dauguļu iela”, vai 55.autobusu, braucot līdz pieturai “Brūkleņu iela”. Autobusi kursē divas līdz trīs reizes stundā, ceļā jāpavada 20-25 minūtes. Savukārt autovadītājiem būs pieejamas bezmaksas autostāvvietas.

Vairāk informācijas: • www.kalna.lv • https://www.facebook.com/kalnaaa/

Pārdomu brīvdienas organizē kustība “Kalnā” sadarbībā ar Rīgas Svētās Marijas Magdalēnas draudzi un Betānijas Dominikāņu māsu kongregācijas Rīgas svētā Jāzepa klosteri. Pasākuma publiskojamā daļa (piemēram, kopbilde, aktīvā atpūta) tiks fotografēta, fotogrāfijas tiks izmantotas “Kalnā” sociālajos tīklos un tīmekļa vietnē.