Uz jaunām virsotnēm – “KALNĀ” 6.dzimšanas diena

Uz jaunām virsotnēm – “KALNĀ” 6.dzimšanas diena

Sveiks, uzticamais kalnieti! Ielūdzam Tevi uz “Kalnā” 6.DZIMŠANAS DIENU!

Seši gadi – ir daudz vai maz? Atkarībā no kāda skatpunkta raugāmies. Šajā vakarā kustību “Kalnā” iepazīsim no dažādām pusēm – ārpuses un iekšpuses, virspuses un otras puses, labās un kreisās puses, galu galā – visām debess pusēm. Jo “Kalnā” ir dzīva un mainīga plūsma, ko veido un ietekmē katrs cilvēks, kas reiz bijis kādā no kustības pasākumiem neatkarīgi no to lokācijas. Tik tiešām, “Kalnā” ir jāpiedzīvo, lai dotos tālāk – UZ JAUNĀM VIRSOTNĒM! Šim ceļam saviesīgās sarunās ar ilgtermiņa pievienoto vērtību mūs iekustinās viens no “Kalnā” dibinātājiem Rihards Miķelsons, kā arī īpašs viesis – Rūdīšanās skolas dibinātājs, vadītājs un treneris Māris Žunda. Protams, neiztikt bez “Kalnā” omulīgās sadraudzības.

Torte būs, un karstie dzērieni kūpēs! Tieši Tevi šī gada 26. oktobrī jau no plkst. 17.00 gaidīsim Vienotības mājā, Upīša pasāžā Marijas ielā 16 – 119, Rīgā, kur notika pirmais “Kalnā” pasākums, pirms sešiem gadiem.

Ņem līdzi dzimšanas dienas veltes “Kalnā” – dāvanu, cienastu, kādu “Kalnā” stāstu vai ko citu, ar ko iepriecināt sevi un savu tuvāko.

Pasākuma laikā var tikt fotografēts, un fotogrāfijas tiks izmantotas “Kalnā” sociālajos tīklos.