Piedzīvojumu ekspedīcija Ogres Zilajos kalnos

Piedzīvojumu ekspedīcija Ogres Zilajos kalnos

Heij, jaunieti, personība 25+!

Te plānojas superīgs tripiņš! Piedalies PIEDZĪVOJUMU EKSPEDĪCIJĀ un kopā ar atraktīvo gidu Lauri Magazeini izzini OGRI un OGRES ZILOS KALNUS!

Startējam sestdien, 25. maijā pl. 12.00 no Ogres dzelzceļa stacijas, šeit atgriežamies, pirms pl. 18-iem (ir nianses – turpini lasīt 🙂 )!

Dabas parks “Ogres Zilie kalni” ir iemīļota atpūtas vieta gan aktīva dzīvesveida piekritējiem, gan tiem, kas vienkārši vēlas pabūt svaigā gaisā. Dabas parka lielāko teritoriju aizņem Eiropas nozīmes aizsargājamais biotops – skujkoku mežs uz osiem. Ogres Zilajos kalnos sastopamas 18 aizsargājamas augu, sešas aizsargājamu putnu un vairākas aizsargājamas kukaiņu sugas. Un tātad? Mūs sagaida ap 14 km gara atraktīva un izzinoša pārgājiena trase vairākos “ček-pointois” Ogrē un Ogres Zilo kalnu teritorijā, t.sk.: – kāpšana 30 m augstā skatu tornī, ļaujoties patiesi iespaidīgai panorāmai; – pikniks, viktorīna un sportiska orientēšanās pie Dubkalnu karjera ezera; – un citas pozitīvi uzlādējošas sportiskas, kultūras un izklaides aktivitātes “Kalnā” “čiliņā” un sadraudzībā. Maigi zaļais pavasars pakāpeniski kvalificējas vasarā. Iespējams, tieši 25. maijs kādam būs peldēšanās sezonas atklāšana nekur citur kā Dubkalnu karjera ezerā! Starp citu, šī ūdenskrātuve lepojas ar tīru un dzidru ūdeni, ir piemērota niršanai. Pie ūdenskrātuves atrodas piecas atpūtas vietas ar soliem, galdiem un ugunskura vietām. Četrās vietās ir izvietoti meža trenažieri ar pievilkšanās stieņi, līdztekām un vēderpreses treniņu soliņu.

Dalība – dabiskās enerģijas uzlādes elementi (piem., sviestmaizes, āboli u.c.) pašam un uzturvērtībām bagātas uzkodas kopīgam piknikam (desiņas, spēka maize u.c.).

Nu ko – GĀJUŠI!

Līdz tam – KUR un KĀ tiekamies sestdien, 25.maijā?

• pl. 10.00 – Rātslaukumā pie Rolanda statujas un vienojamies, kas ar ko brauc līdz Ogrei;

• ja automašīnās pietrūks brīvu vietu, pl. 10.15 izejam uz Rīgas Centrālo dzelzceļa staciju, lai līdz Ogrei brauktu ar vilcienu, kas atiet pl. 10.56;

• N.B.! pl. 12.00 startējam no Ogres dzelzceļa stacijas! Šeit atgriežamies pirms pl. 18-iem, lai ar vilcienu braucošie paspētu uz vilcienu pl. 18.00 maršrutā Ogre – Rīga!

Mūs varēsi atpazīt pēc “Kalnā” logo un jautras čalošanas.

Kontaktinformācija: 26408249 (Guna) vai 22141381 (gids Lauris).

Seko informācijai – https://www.facebook.com/kalnaaa/, Instagram – kustība_kalnaa un www.kalna.lv . Vairāk par dabas parku – http://ziliekalni.lv/ Pasākumā tiks fotografēts, fotogrāfijas tiks izmantotas “Kalnā” sociālajos tīklos un tīmekļa vietnē. Šis ir “Kalnā” sezonas noslēguma pasākums. Pēc bateriju uzlādēšanas, tiksimies, kā Jēzus saka – drīz! 🙂