Pielūgsmes pēcpusdiena ar slavēšanas grupu The One un draugiem

Pielūgsmes pēcpusdiena ar slavēšanas grupu The One un draugiem

Šajā pasaulei neparastajā laikā kustība “Kalnā” un grupa THE ONE kopā ar draugiem, sadarbībā ar Radio Marija Latvija, Rīgas Vissvētākās Trīsvienības Romas katoļu baznīcu aicina uz kopīgu “vienas balss” pielūgsmi Vasarsvētku priekšpusdienā. 
 
Slavēšanas grupa THE ONE šogad atzīmēs 15 gadu jubileju (oficiālais dibināšanas datums 01.09.2006.). Kārtīgus 15 gadu jubilejas svētkus grupa cer atzīmēt rudenī, bet viss ir atkarīgs, kāda būs situācija ar valstī noteiktajiem ierobežojumiem, lai svētki būtu droši.
 
THE ONE nosaukums simbolizē vienotību, vienotību starp cilvēkiem un Dievu.
 
Domājot ar draugiem par vietu, kur varētu notikt pielūgsmes pasākums, “kaut kā izpeldēja” ideja par Rīgas Vissvētākās Trīsvienības Romas katoļu baznīcu. Izrādījās, ka tieši pirms 15 gadiem pie šīs baznīcas grupas THE ONE dibinātājam un vadītājam Jānim Augustīnam Vaivodam, bija neaizmirstama slavēšanas pieredze harizmātiskās kopienas “Effata” mūzikas grupas sastāvā. Tāpēc pielūgsmes pasākums Rīgas Vissvētākās Trīsvienības baznīcā būs savā veidā “atgriešanās pie saknēm” un tāpēc arī ļoti īpašs.
 
Būsim vienoti pazīstamajās slavēšanas dziesmās, lūgšanās un Svēto Rakstu pārdomās.
 
Pielūgsmē ievadīs grupas THE ONE mūziķi: 
Jānis Augustīns Vaivods (balss, ģitāras) 
Artūrs Banga (taustiņi, piebalss) 
Uldis Iljins (bass) 
Mārtiņš Žvinklis (kahons, perkusijas, piebalss) 
 
Īpašais viesis –  Terēze Šmite (vijole). 
 
Pielūgsmē varēs piedalīties gan esot klātienē Rīgas Vissvētākās Trīsvienības Romas katoļu baznīcā, gan esot tiešsaistē kustības “Kalnā”,  Facebook un YouTube kontos, gan Latvijas Radio Marija ēterā.
 
Baznīcas ietilpība ir ne vairāk kā 173 personām. Ierodoties klātienē, lūdzam ievērot visus valstī noteiktos COVID-19 ierobežojošos pasākumus.